SPOTKANIE Z WĘŻAMI

17 kwietnia 2024 r. wszystkie grupy przedszkolne mogły zobaczyć zwierzęta, które nie mieszkają w naszych domach. Były to gady, które przedstawił nam pan Krzysztof Mieczykowski z Agencji Impresaryjno - Artystycznej "Klaps Art". Dzieci dowiedziały się jak mają one na imię i ile mają lat. Spotkały się z Julianem, Tosią, Witkiem, Maleństwem i Klementynką. Każdy wąż miał inny kolor, najmłodszy to - 5 latek, a najstarszy to - 23 latek. Przedszkolaki, jeśli chciały, mogły pogłaskać węża i dowiedzieć czy jest szorstki, śliski czy gładki. Warto poznawać zwierzęta i wiedzieć, gdzie mieszkają i czym się odżywiają. Przedszkolaki podziękowały panu Krzysztofowi wręczając Dyplom Podziękowania. Szanujmy zwierzęta. :)