Konkurs piosenki i pieśni patriotycznych, legionowych i żołnierskich pn. „Zaśpiewajmy Niepodległej na 105 rocznicę”

BRAWA JEŻYKI!
Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej wyłoniło zwycięzców tegorocznego konkursu piosenki i pieśni patriotycznych, legionowych i żołnierskich pt. „Zaśpiewajmy Niepodległej na 105 rocznicę”
Grupa naszych 6-latków zajęła pierwsze miejsce w kategorii zespół 6-9 lat.
Wychowanie w miłości do Ojczyzny, kultywowanie polskich tradycji i szacunku do twórców naszej ojczyzny jest niezwykle ważne w wieku przedszkolnym. W wychowaniu patriotycznym chodzi głównie o to, aby kształtować postawy emocjonalnego przywiązania do rodziny, lokalnej społeczności i kraju oraz o rozwijanie pozytywnych zachowań społecznych. Grupa Jeżyki z zaangażowaniem, uczyła się piosenki „Flaga Biało Czerwona” i przepięknie wystąpiła kiedy nagrywaliśmy video konkursowe. Całość uświetniły najpiękniejsze Krajobrazy naszego kraju.
WYSTĘP JEŻYKÓW MOŻNA ZOBACZYĆ KLIKAJĄC W PONIŻSZY LINK