Pomagamy innym - 31 Finał WOŚP.

Pomagamy innym - 31 Finał WOŚP

Składamy serdeczne podziękowanie za aktywny udział w 31 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Tegorocznym hasłem przewodnim było: "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!".
Wielu z nas wyszło na ulice nie tylko polskich miast, ale także zagrało w kilkudziesięciu krajach na świecie, organizowało imprezy sportowe i kulturalno – oświatowe, aukcje, licytacje. Przez te lata działalności Fundacja WOŚP zakupiła sprzęt medyczny wydając pieniądze zebrane w corocznych Finałach. Sukces Orkiestry jest sukcesem wszystkich, którzy chcą pomagać przekazując datki zarówno w dniu zbiórki, jak

i w trakcie całorocznej działalności Fundacji.

W naszą akcję, która odbyła się od 16.12.2022. - 26.01. 2023. w przedszkolu, włączyła się cała społeczność przedszkolna.

Dziękujemy wszystkim osobom, które upiekły ciasta na Kiermasz, grupom przedszkolnym za zbiórki do małych puszek w grupach
oraz wszystkich, którzy wsparli ten szczytny cel.

Każda nawet najmniejsza moneta, pomaga zrealizować wszystkie pomysły Fundacji WOŚP, które wspierają polską medycynę.
Wszystkim rodzicom, dzieciom i personelowi przedszkola serdecznie dziękujemy!

Informujemy, iż uzbieraną kwotę przekazaliśmy 27.01.2023r do sztabu WOŚP znajdującego się w Centrum Animacji w Polkowicach.
Łączna kwota zebrana w naszym przedszkolu - 1876,96.
To dzięki Wam możemy robić tyle dobrych rzeczy. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy i do następnego roku!

Sie ma!